Arşiv'e dosya kaydetmeye çalıştığımda Hata oluştu... File system operation failed with error 104735. Requested path is şeklinde hata alıyorum ?

Arşiv'e dosya kaydetmeye çalıştığımda Hata oluştu... File system operation failed with error 104735. Requested path is şeklinde hata alıyorum ?

Arşiv'e dosya kaydetmede aldığınız bu hatada arşiv > ayarlarda bulunan Arşiv Path ve ASP Root yolları kontrol edilmelidir. İlgili yollara işlem yapılan bilgisayar ulaşamıyor ise zip test butonuna tıklandığında hata mesajı gelecektir. 
- Arşiv Path ve ASP Root yolları boş ise yolları bilgi işlemcinizden teyit edip tarafımıza dönüş yaptıktan sonra tarafımızca yollar kaydedilecektir.-Arşiv yolları dolu ise bilgi işlemciniz tarafından kontrol etmelidir. Bilgisayarınız yollara ulaşamıyor ise yetkiler verilmelidir.
-Tüm kontroller sağlandıktan sonra İlgili arşiv yolu yanlış ise bilgi işlemcinizden doğru yolu teyit edip tarafımıza dönüş yapabilirsiniz. Arşiv ayarlar şifreli olduğu için değişikliklerinizi tarafımızda yapmamız gerekmektedir.
  • Related Articles

  • Cannot create file "C:\EvrGrfkTmp\xxxx\TmpMev.html"

   Beyannameye tarife girildiğinde gelen bu hatanın sebebi; Evrim artık mevzuat bilgilerini internet üzerinden göstermektedir, tarife yazıldığında ilgili tarifeye ait mevzuat dosyalarını indirdiği yolu işlem yapan bilgisayarın yetkisi bulunmamaktadır  ...
  • Evrimhaber Error 404 Hatası

   Eğer Evrimhaber üstünde HTTP Error 404 hatası geliyor ise; 1- Evrimhaber versiyon eskide kalmıştır bunun için masaüstü bulunan evrimhaber kısayol dosyasının doğru yerden çekildiğinden (X:\exe) ve doğru versiyon çekildiğinden emin olunmalı, 2- ...
  • Dışa aktarılacak dosya oluşturulamıyor

   Görev yöneticisinde arka planda daha önce kullanılan excel dosyaları açık kalmış olabilir.  Görev yöneticisi ekranından açık olan excel dosyalarınızı kapatıp tekrar deneyiniz.
  • Beyannameye ait arşiv kaydı bulunamadı

   Web gümrükte arşiv görüntüleme yapmak isterken gelen bu hata için kontrol edilecek alanlar ; 1- Evrim Haber/Arşiv Sistemi ekranından giriş yapılıp ilgili dosya için arşiv gerçekten yapılmış mı kontrol edilmelidir. 2- Eğer Arşiv sisteminde arşiv ...
  • OLE DB error occurred. Code *****E**h

   Bu hatanın sebebi pcnin anlık kopma yaşamasından kaynaklı gelmektedir. Ne Yapılabilir ? 1- Hata alındığında tamam butonuna tıklanarak masaüstünden Evrim Haberden program açılıp IP adresinin yazdığı alana mouse la sağ click yapılıp varsayılan ...